GTVBUS POLSKA Sp. z o.o.

REGION ŚLĄSK
"(...) życie to podróż. Wędrowcem jesteś i podróżnikiem" - Mały Książe.
Spółka GTVBUS Polska sp. z o.o. zatrudni na podstawie umowy o pracę, kierowców autobusowych z terenu gminy Pawłowiczki, Głubczyce, Reńska Wieś, Polska Cerekiew, Bierawa, Cisek, Głogówek, Walce, Krapkowice, Gogolin, Rudziniec, Ujazd Śląski, Sośnicowice, Kędzierzyn Koźle, Toszek, Pyskowice, Gliwice, Zabrze, Jastrzębie, Rybnik, Częstochowa, Konopiska, Starcza, Woźniki, Koszęcin, Lubliniec, Blachownia, Herby, Boronów, Przystajń, Panki, Wręczyca, Kłobuck. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stałe zatrudnienie, pracę w stabilnej firmie. Bliższe informacje pod nr telefonu 666-077-192 (numer dotyczy tylko spraw związanych z pracą).


WITAMY W NASZEJ FIRMIE…
Szanowni Państwo.

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej GTVBUS POLSKA Sp. z o.o. (oddział Gliwice, Częstochowa, Kędzierzyn Koźle).

Pracownicy Spółki GTVBUS Polska i kadra zarządzająca posiada długoletnie doświadczenie w obsłudze przewozów pasażerskich zdobyte podczas lat pracy w biurze przewozowym Grand Tour Venus oraz innych podmiotach świadczących usługi transportowe (m.in. PKS i Arriva). Spółka GTVBUS jest odpowiedzialna za wykonywanie pracy kompleksowej przewozowej dla mieszkańców powiatu kędzierzyńsko – kozielskiego oraz gminy Walce i częściowo powiatu krapkowickiego, prudnickiego, głubczyckiego (województwo opolskie). Na terenie województwa śląskiego spółka kompleksowo wykonuje zadania przewozowe dla gmin Rudziniec (powiat gliwicki), Blachownia, Konopiska (powiat częstochowski) oraz Wręczyca Wielka (powiat kłobucki). Ponadto w komunikacji komercyjnej wykonujemy kilka innych linii na terenie powiatu częstochowskiego i kłobuckiego. Oprócz komunikacji regularnej każdego dnia GTVBUS Sp. z o.o. organizuje na zlecenie dowozy pracowników w systemie III zmianowym do firm w m.in. Gliwicach, Tychach (firmy Tenneco, Magna Car, Johnson Matthey Battery Systems ), przewożąc do zakładów pracy kilka tysięcy osób dziennie.

Podsumowując – każdego dnia w komunikacji lokalnej wyjeżdża na trasy ponad siedemdziesiąt autobusów, wykonując dziennie ponad trzynaście tysięcy kilometrów.

Usługi transportowe to nasza specjalność, a poniekąd pasja! W naszych działaniach staramy się być niezawodni, ciesząc się uznaniem i zaufaniem Klientów w kraju i za granicą. Stawiamy na jakość świadczonych usług! Docieramy do celu obdarzeni przez Państwa zaufaniem, które jest dla nas wyznacznikiem jakości wykonywanych przez nas usług.

Zespół pracowników GTV BUS Polska Sp. z o.o.


ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – GMINA WRĘCZYCA URUCHOMIENIE NOWEJ LINII AUTOBUSOWEJ 156 ORAZ ZMIANY W ORGANIZAJI KOMUNIKACJI NA LINIACH GMINNYCH I W KIERUNKU PANEK I PRZYSTAJNI.

Informujemy, że od dnia 18 stycznia 2021 r. nastąpi zmiana w organizacji ruchu autobusów w gminie WRĘCZYCA WIELKA oraz na linii Częstochowa – Przystajń, Grodzisko – Kłobuck.

W dni robocze autobusy kursują według rozkładu jazdy w ferie i wakacje nie kursują autobusy z oznaczeniem S.

W soboty i niedziele kursują wszystkie autobusy zgodnie z rozkładem jazdy.

Ponadto wprowadza się w rozkładzie jazdy następujące zmiany:



Więcej
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – GMINA KONOPISKA – organizacja ruchu autobusów od 18.01.2021

Od dnia 18 stycznia 2021r. kursy autobusów dla gminy KONOPISKA będą realizowane jak w dni robocze szkolne (kursują także kursy z oznaczeniem S), za wyjątkiem kursów:

 

9.00 Częstochowa – Wygoda – Aleksandria, autobus na odcinku: 9.17 Wygoda – Konopiska – Aleksandria kursuje bez zmian, podróżni z Konopisk mogą skorzystać z kursu o g. 8.40 Częstochowa – Lubliniec,

15.00 Częstochowa – Wygoda – Konopiska – Aleksandria,

 

Ponadto podróżni na kursach:

6.45 Hutki – Wygoda – Częstochowa, w Wygodzie przesiadają się do Cz-wy na linię 101,

8.45 Hutki – Wygoda – Częstochowa, w Wygodzie przesiadają się do Cz-wy na linię 101,

Podróżni kursu 7.01 Konopiska-Hutki, korzystają z kursu 7.05 linii 101 do Wygody, gdzie przesiadają się w autobus linii 104 do Hutki.


Pozostałe kursy pojadą według rozkładu jazdy w dni nauki szkolnej.


ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – KIERUNEK GMINA BORONÓW, KOSZĘCIN, LUBLINIEC – organizacja ruchu autobusów od 18.01.2021:

Od dnia 18 stycznia 2021r. kursy autobusów na linii Częstochowa – Konopiska – Boronów – Koszęcin – Lubliniec będą realizowane jak w dni robocze za wyjątkiem kursów z oznaczeniem S, czyli nie będą realizowane kursy:

6.15 Lubliniec – Cz-wa,

15.00 Częstochowa – Lubliniec.


ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – GMINA BLACHOWNIA – organizacja ruchu autobusów od 18.01.2021:

Od dnia 18 stycznia 2021r. roku kursy autobusów dla gminy BLACHOWNIA będą realizowane jak w dni robocze szkolne (kursują także kursy z oznaczeniem S), za wyjątkiem kursów:

Zawieszony kurs 6.47 Blachownia – Cz-wa (linia 152),

Zawieszony kurs 14.35 Cz-wa – Blachownia,

Zawieszony kurs 15.40 Cz-wa – Blachownia p. 16.05,

Zawieszony kurs 16.06 Blachownia – Malice p. 16.16,

Zawieszony kurs 16.16 Malice – Blachownia p. 16.26,

Zawieszony kurs 19.15 Blachownia – Cz-wa,

Zawieszony kurs 19.55 Cz-wa – Blachownia (20.20) – Cz-wa ,

Zawieszony kurs 20.55 Cz-wa – Blachownia.


Pozostałe kursy pojadą według rozkładu jazdy w dni nauki szkolnej.

ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – GMINA STARCZA, kierunek Woźniki, Tarnowskie Góry – organizacja ruchu autobusów od 18.01.2021:

Od dnia 18 stycznia 2021r. kursy autobusów dla gminy STARCZA będą realizowane z następującymi zmianami uwzględniającymi rozpoczęcie zajęć dzieci w szkole w Starczy:


Więcej
ODDZIAŁ GLWICE – Gmina RUDZINIEC – organizacja ruchu autobusów od 18 stycznia 2021r.

Od dnia 18 stycznia 2021r. roku autobusy dla Oddziału Gliwice dedykowane dla gminy Rudziniec będą kursowały jak w dni nauki szkolnej. 
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – GMINA KONOPISKA KOREKTA KURSU LINII 103.

Informujemy, że od dnia 10 stycznia 2021 r. kurs linii 103 Okrężna odjeżdżający z Konopisk Rynek o godzinie 7.35 (kursujący tylko w niedziele i święta) zostaje przyśpieszony o 20 minut na godzinę 7.15.
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – URUCHOMIENIE NOWEGO PRZYSTANKU BLACHOWNIA DWORCOWA OD DNIA 09 STYCZNIA 2021 R.

Informujemy, że od dnia 09 stycznia 2021 r. uruchamia się nowy przystanek BLACHOWNIA DWORCOWA jest to przystanek jednostronny dla linii 150 i 162 jadących z Ostrów w kierunku Blachowni i Malic.
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – KOMUNIKACJA GMINA STARCZA ORAZ KIERUNKI: WOŹNIKI, TARNOWSKIE GÓRY – ZMIANY W KOMUNIKACJI OD 04.01.2021 R.

Informujemy, że od dnia 04 stycznia 2021 zmienia się organizacja ruchu autobusów w kierunku Gminy Starcza, Woźnik, Tarnowskich Gór.

Godziny odjazdów z Częstochowy PKP do Tarnowskich Gór p. Łysiec – Klepaczka – Starcza – Lubsza – Woźniki – Kalety: 4.17D(ze Starczy), 7.30D, 11.00D, 16.20D

Godziny odjazdów z Tarnowskich Gór Dworzec Autobusowy do Częstochowy p. Kalety – Woźniki – Lubsza – Starcza – Klepaczka – Łysiec: 4.50D, 9.35D, 14.55D, 18.30D

Godziny odjazdów z Częstochowa PKP do Starcza Skrzyżowanie p. Łysiec – Własna – Rudnik Mały – Starcza kościół – Klepaczka Zachodnia – Starcza Skrzyżowanie: 5.55E, 7.10E, 9.00E, 10.25D, 13.20E, 14.40E, 19.50D, 22.40D. Oprócz tych kursów dochodzą także kursy do Tarnowskich Gór o g. 7.30D, 11.00D, 16.20D.

Godziny odjazdów autobusów z poszczególnych przystanków można znaleźć na stronie https://czestochowa.gtvbus.pl/

Zapraszamy także do śledzenia bieżących komunikatów na FB https://www.facebook.com/komunikacja.lokalna.gtvbus/

UWAGA na odcinku Łysiec Górny – Starcza Skrzyżowanie komunikacja dla podróżnych jest bezpłatna.

D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku.

E – kursuje od poniedziałku do soboty, oprócz świąt.


ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – NOWA LINIA AUTOBUSOWA CZĘSTOCHOWA – KONOPISKA – BORONÓW – KOSZĘCIN – SADÓW – LUBLINIEC OD DNIA 01.01.2021 R.

Informujemy, że od dnia 01 stycznia 2021 Spółka GTVBUS Polska uruchamia nową linię autobusową: Częstochowa – Konopiska – Boronów – Kalety – Lubliniec.

Z Częstochowy do Lublińca autobusy odjeżdżać będą z przystanku GTVBUS Częstochowa Dworzec PKP (obok ronda Konstytucji) godziny odjazdów: 6.45, 8.40, 10.30, 11.45, 12.35, 14.10, 15.00S, 15.40, 16.25, 17.25, 19.35(skrócony do Boronowa).

Z Lublińca do Częstochowy autobusy odjeżdżają z Centrum Przesiadkowego Pl. Niepodległości: 5.20, 6.15, 7.25, 9.10, 10.10, 11.55, 12.55, 14.25 (tylko do Konopisk bez przesiadki do Cz-wy), 15.20 (tylko do Konopisk bez przesiadki do Cz-wy), 16.50, 18.35, dodatkowy jest jeszcze z Boronowa 20.17.

Bilety miesięczne można zakupić w biurze GTVBUS w Częstochowie (budynek dworca PKP) kolejne bilety można kupić bezpośrednio u kierowcy.

Linia kursuje w zastępstwie firmy TKABus, która zrezygnowała z obsługi tej trasy z dniem 31.12.2020r.

Rozkłady jazdy z poszczególnych przystanków znajdują się w zakładce Rozkład jazdy                             oddz. Częstochowa. Kierunek Gm. Konopiska – Lubliniec.

Uruchomienie nowej linii sprawiło, że na linii Częstochowa – Konopiska w dni robocze pojawią się dodatkowe kursy o g. 8.40, 10.30, 14.10, 15.00S. Z Konopisk do Częstochowy w dni robocze nowe kursy pojadą o godzinie: 7.03S, 8.13, 10.00, 13.43.

S – kursuje tylko w dni nauki szkolnej.

Bliższe informacje o rozkładzie jazdy pod numerem telefonu: 882 – 366 – 949.


ODDZIAŁ KĘDZIERZYN KOŹLE – OD 01.01.2021 RUSZA NOWA LINIA AUTOBUSOWA: KĘDZIERZYN KOŹLE – SŁAWIĘCICE – UJAZD – NIEZDROWICE – RUDZINIEC – RUDNO – GLIWICE.

Informujemy, że od dnia 01 stycznia 2021 Spółka GTVBUS Polska uruchamia nową linię autobusową: Kędzierzyn Koźle – Sławięcice – Ujazd – Niezdrowice – Rudziniec – Rudno – Gliwice.

Autobusy do Gliwic odjeżdżać będą z dworca autobusowego w Kędzierzynie – Koźlu o g. 6.00 i 13.00. Z przystanku Kędzierzyn Koźle Dworzec Kolejowy o g. 6.10 i 13.10. Z Ujazdu 6.31, 13.31. Z Niezdrowic 6.36, 13.36. W drogę powrotną z Gliwic dworzec PKP autobusy do Kędzierzyna odjeżdżają o g. 9.30 i 15.20. Zapraszamy na pokład naszych autobusów. Równocześnie mając nadzieję, że w wypadku dużego zainteresowania niebawem uruchomione zostaną kolejne kursy.

Cena biletu z Kędzierzyna Koźla do Gliwic 9,50 zł, z Ujazdu do Gliwic 7.00 zł., z Niezdrowic do Gliwic 6.00 zł.

Bliższe informacje pod numerami telefonów 608 – 531 – 075, 694 – 422 – 802.

Zapraszamy także na nasz profil FB https://www.facebook.com/komunikacja.lokalna.gtvbus/


ODDZIAŁ GLIWICE – OD 01.01.2021 RUSZA NOWA LINIA AUTOBUSOWA: GLIWICE – RUDZINIEC – UJAZD – KĘDZIERZYN KOŹLE ORAZ NASTĄPIĄ ZMIANY W ROZKŁADZIE JAZDY W KOMUNIKACJI DLA GMINY RUDZINIEC.

Informujemy, że od dnia 01 stycznia 2021 Spółka GTVBUS Polska uruchamia nową linię autobusową: Gliwice - Rudno – Rudziniec – Niezdrowice – Ujazd – Sławięcice – Kędzierzyn Koźle.

Autobusy do Kędzierzyna Koźla odjeżdżać będą z przystanku Gliwice Dworzec PKP st. 1 o g. 9.30 i 15.20. W drogę powrotną do Gliwic autobusy z Kędzierzyna Koźla dworzec autobusowy odjeżdżają o g. 6.00 i 13.00. Z Kędzierzyn Koźle Dworzec Kolejowy o g. 6.10 i 13.10. Z Ujazdu do Gliwic 6.31, 13.31. Z Niezdrowic do Gliwic o g. 6.36 i 13.36.

Zapraszamy na pokład naszych autobusów. Równocześnie mając nadzieję, że w wypadku dużego zainteresowania niebawem uruchomione zostaną kolejne kursy.

Cena biletu z Gliwic do Kędzierzyna Koźla 9,50 zł, z Gliwic do Ujazdu 7,00 zł., z Gliwic do Niezdrowic 6,00 zł.

Bliższe informacje pod numerami telefonów 608 – 531 – 075, 694 – 422 – 802.


Więcej
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – NOWA LINIA AUTOBUSOWA: Częstochowa – Konopiska – Jamki Skrzyżowanie – Korzonek – Leśniaki – Boronów – Koszęcin – Wierzbie – Sadów – LUBLINIEC.

Informujemy, że od dnia 04 stycznia 2021 w miejsce dotychczasowego przewoźnika TKA BUS Spółka GTVBUS Polska przejmuje obsługę kursów na linii: Częstochowa – Konopiska – Leśniaki – Boronów – Koszęcin – Sadów – Lubliniec.

Szczegóły rozkład jazdy autobusów z poszczególnych przystanków pojawią się po świętach Narodzenia.

Bilety miesięczne można zakupić w biurze GTVBUS w Częstochowie przy Al. Wolności – budynek dworca PKP lub u kierowcy w autobusie (pierwszy bilet miesięczny należy zakupić w biurze).

Z Częstochowy autobusy do Lublińca odjeżdżają z przystanku CZĘSTOCHOWA DWORZEC PKP – stanowiska odjazdowe już kursujących autobusów do Konopisk.


Więcej
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – GMINA STARCZA, LINIA CZ-WA – TARNOWSKIE GÓRY – KOMUNIKAT.

Informujemy, że z dniem 23.12.2020r. (środa) zawiązując umowę wspólnie z firmą Uni-Metal będziemy obsługiwali połączenia: 

Częstochowa PKP – Łysiec – Klepaczka – Starcza – Lubsza – Woźniki – Kalety – Miotek – Miasteczko Śląskie – Tarnowskie Góry

Do końca roku będzie obowiązywać tymczasowy rozkład jazdy (tak jak dotychczas na czas pandemii). Autobusy kursować będą do końca roku tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku. 

Z Częstochowy nasze autobusy będą odjeżdżać ze stanowisk przy dworcu PKP.

Bilety prosimy nabywać u kierowców w autobusach. 

Bliższe informacje o rozkładach jazdy można uzyskać pod nr. telefonu: 882-366-949

UWAGA!! W dniach 24 i 31.12.2020 nie będą realizowane kursy o godzinie 16:20 do Tarnowskich Gór i o 18:30 do Częstochowy. 


Więcej
WSZYSTKIE ODDZIAŁY – FUNKCONOWANIE KOMUNIKACJI LOKALNEJ W OKRESIE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, SYLWESTRA I NOWEGO ROKU.

W załączeniu podajemy informacje dla P.T. Podróżnych o funkcjonowaniu komunikacji lokalnej GTVBUS w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowego Roku dla poszczególnych oddziałów.

Oddział Gliwice – kliknij w link.

Oddział Kędzierzyn Koźle – kliknij w link.

Oddział Częstochowa – Gmina Blachownia – kliknij w link.

Oddział Częstochowa – Gmina Konopiska – kliknij w link.

Oddział Częstochowa – Gmina Wręczyca Wielka, Przystajń – kliknij w link.


ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – CZASOWA ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU AUTOBUSÓW W BLACHOWNI ORAZ ZAMKNIĘCIE PRZEJAZDU KOLEJOWEGO NA TRASIE: CISIE – PUSZCZEW – WĘGLOWICE.

           Z uwagi na zamknięcie przejazdu kolejowego pomiędzy Cisiem a Puszczewem od dnia 11.12.2020 do 16.12.2020 (środa) autobusy GTV BUS jadące od strony Blachowni nie będą dojeżdżały do Węglowic. Kurs będzie kończył i rozpoczynał się na przystanku Cisie pętla.

            Z uwagi na remont ul. Sienkiewicza w Blachowni wyłączone są z obsługi przystanki Blachownia DPS, Blachownia Dworzec PKP i Blachownia Ośrodek Zdrowia. Pasażerów prosimy o korzystanie z przystanku Blachownia Urząd Miejski                   (centrum przesiadkowe). W związku z remontem w Blachowni mogą wystąpić kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów. Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywać do odwołania.

            Za utrudnienia przepraszamy.


ODDZIAŁ KĘDZIERZYN KOŹLE - ZAWIESZENIE KURSU.

Z powodu nikłego zainteresowania z dniem 23.11.2020 (poniedziałek)  zawieszamy kursy:

9.30 K-Koźle - Twardawa - Głogówek,

10.10 Głogówek - Twardawa - K-Koźle. 

Za ew. utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy do korzystania z pozostałych kursów na tej linii.


UWAGA PODRÓŻNI!!!

PKS w Raciborzu  informuje, że w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną

od dnia 12 listopada 2020 r. do odwołania

wprowadza się zmiany w kursowaniu autobusów na linii:

Racibórz – Gliwice - Katowice


Komunikacja na tej linii będzie wykonywana tylko w dni robocze

 tj. od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

 

Autobusy do i z Katowic nie będą kursować w soboty, niedziele i święta do odwołania.


ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – ZAWIESZONE KURSY OD DNIA 09.11.2020 ROKU KIERUNEK BLACHOWNIA, KONOPISKA.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną od 09 października 2020 r. (poniedziałek) w dni robocze do odwołania zawieszone zostają następujące kursy:

kierunek BLACHOWNIA:

6.47 Blachownia – Cz-wa – zawieszony,

14.35 Cz-wa – Blachownia – zawieszony,

15.40 Cz-wa – Blachownia – zawieszony,

19.55 Cz-wa – Blachownia (20.20) – Cz-wa – zawieszony,

20.55 Cz-wa – Blachownia – zawieszony,

16.06 Blachownia – Malice – zawieszony,

16.16 Malice – Blachownia – zawieszony,

kurs 18.50 Cz-wa – Blachownia – Cz-wa zakończy kurs na przystanku Blachownia Dworzec PKP – nie będzie realizowany kurs 19.15 Blachownia – Częstochowa.

 

kierunek KONOPISKA:

podróżni na kursie 6.45 Hutki – Wygoda – Cz-wa – w Wygodzie przesiadają się na linię 101 z Aleksandrii (o g. 7.02)

podróżni na kursie 7.01 Konopiska – Hutka – zabierają się kursem linii 101 z Konopisk do Cz-wy (o g. 7.05) – w Wygodzie przesiadają się na autobus do Hutek,

podróżni na kursie 8.45 Hutki – Wygoda – Cz-wa – w Wygodzie przesiadają się na linię 101 z Aleksandrii (o g. 9.02)

zawiesza się kurs 9.00 Cz-wa – Konopiska – Aleksandria – autobus zawieszony na odcinku Cz-wa – Wygoda, na odcinku Wygoda – Aleksandria (9.17) pojedzie zgodnie z planem,

zawieszony kurs 7.02 Wygoda – Cz-wa,

zawieszony kurs 9.02 Wygoda – Cz-wa, 


ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – ZAWIESZONE KURSY OD DNIA 09.11.2020 ROKU KIERUNEK WRĘCZYCA, PANKI, PRZYSTAJŃ, KŁOBUCK.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną od 09 października 2020 r. (poniedziałek) w dni robocze do odwołania zawieszone zostają następujące kursy:

6.20 Przystajń – Cz-wa

6.20 Stany – Przystajń – Wręczyca – Kłobuck Zagórze  p. 7.23

6.40 Przystajń – Cz-wa,

7.10 Cz-wa-Truskolasy,

7.23 Kłobuck Zagórze – Hutka p. 7.38

7.40 Hutka – Kłobuck Zagórze p. 7.53

7.54 Truskolasy-Cz-wa,

9.55 Przystajń – Cz-wa

11.15 Cz-wa – Przystajń   

13.35 Kłobuck Zagórze – Hutka – Truskolasy p. 13.57

14.05 Truskolasy – Hutka – Kłobuck Zagórze p. 14.22

14.25 Kłobuck Zagórze – Hutka – Truskolasy p. 14.47

14.40 Cz-wa – Przystajń,

14.55 Truskolasy – Hutka – Kłobuck Zagórze p. 15.12

15.20 Cz-wa-Aleksandria,

15.25 Kłobuck Zagórze – Hutka – Truskolasy – Przystajń – Stany p. 16.28

15.40 Cz-wa – Przystajń,

19.40 Przystajń – Cz-wa

20.40 Cz-wa – Przystajń

Wszystkie kursy na linii JEZIORO – KŁOBUCK ZAGÓRZE SĄ SKRÓCONE DO PRZYSTANKU KŁOBUCK RYNEK.

UWAGA podróżni z Przystajni do Kłobucka którzy jeździli autobusem ze STANÓW mogą jechać kursem 6.35 z Przystajni we Wręczycy Wielkiej przesiadka na autobus Jezioro – Kłobuck – czas oczekiwania 25 minut na przesiadkę. Można też dojechać kursem 5.35 z Przystajni wówczas przesiadka jest bezpośrednia.

 

OD 07 LISTOPADA 2020 W SOBOTY ZAWIESZA SIĘ NA CZAS PANDEMII KURSY:

6.35 Przystajń – Cz-wa p. 7.26

7.35 Cz-wa – Przystajń p. 8.26

8.35 Przystajń – Cz-wa p. 9.26

10.00 Cz-wa – Przystajń p. 10.51

11.10 Przystajń – Cz-wa p. 12.01

12.20 Cz-wa – Przystajń p. 13.11

Pozostałe kursy sobotnie kursują bez zmian.

 

OD 08 LISTOPADA 2020 ROKU W NIEDZIELE ZAWIESZA SIĘ DO ODWOŁANIA WSZYSTKIE KURSY NA LINII CZĘSTOCHOWA – PRZYSTAJŃ – CZĘSTOCHOWA.


ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – UTRUDNIENIA SPOWODOWANE ZAMKNIĘCIEM PRZEJAZDÓW W DNIACH 10 – 12 LISTOPADA 2020 ROKU

W związku z czasowym zamknięciem przejazdów kolejowych informujemy o zmianach jakie zachodzą w komunikacji autobusowej.

W dniach 10 i 11 listopada (wtorek, środa) 2020 zamknięty będzie przejazd kolejowy na drodze łączącej Cisie i Puszczew. W związku z powyższym w tych dniach autobusy na odcinku Węglowice – Puszczew – Cisie nie będą kursowały. Autobusy jadące od strony Blachowni będą dojeżdżały do przystanku CISIE PĘTLA.

W dniu 12 listopada 2020 (czwartek) zamknięty będzie przejazd kolejowy w miejscowości Borowe. W związku z czym przystanek BOROWE PKP w tym dni nie będzie obsługiwany.

Za utrudnienia przepraszamy.


ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – CZASOWE ZAWIESZENIA KURSÓW W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ COVID 19 OD DNIA 09.11.2020R.

W związku z rozprzestrzeniającą się pandemią COVID 19 oraz przejściem wszystkich szkół na zdalne nauczanie OD PONIEDZIAŁKU 09.11.2020 W DNI ROBOCZE WPROWADZA SIĘ NASTĘPUJĄCE ZMIANY:


kierunek PRZYSTAJŃ:


9.55 Przystajń – Cz-wa – zawieszony,

11.15 Przystajń – Cz-wa – zawieszony,

19.40 Przystajń – Cz-wa – zawieszony,

20.40 Cz-wa – Przystajń – zawieszony.

 

kierunek BLACHOWNIA:

6.47 Blachownia – Cz-wa – zawieszony,

14.35 Cz-wa – Blachownia – zawieszony,

15.40 Cz-wa – Blachownia – zawieszony,

19.55 Cz-wa – Blachownia (20.20) – Cz-wa – zawieszony,

20.55 Cz-wa – Blachownia – zawieszony,

16.06 Blachownia – Malice – zawieszony,

16.16 Malice – Blachownia – zawieszony,

kurs 18.50 Cz-wa – Blachownia – Cz-wa zakończy kurs na przystanku Blachownia Dworzec PKP – nie będzie realizowny kurs 19.15 Blachownia – Częstochowa.

 

kierunek KONOPISKA:

podróżni na kursie 6.45 Hutki – Wygoda – Cz-wa – w Wygodzie przesiadają się na linię 101 z Aleksandrii (o g. 7.02)

podróżni na kursie 7.01 Konopiska – Hutka – zabierają się kursem linii 101 z Konopisk do Cz-wy (o g. 7.05) – w Wygodzie przesiadają się na autobus do Hutek,

podróżni na kursie 8.45 Hutki – Wygoda – Cz-wa – w Wygodzie przesiadają się na linię 101 z Aleksandrii (o g. 9.02)

zawiesza się kurs 9.00 Cz-wa – Konopiska – Aleksandria – autobus zawieszony na odcinku Cz-wa – Wygoda, na odcinku Wygoda – Alekasndria (9.17) pojedzie zgodnie z planem,

zawieszony kurs 7.02 Wygoda – Cz-wa,

zawieszony kurs 9.02 Wygoda – Cz-wa,

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.


ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – OGŁOSZENIE LINIA CMENTARZ.

Szanowni Podróżni oddziału w Częstochowie. W związku z decyzją Rządu w sprawie zamknięcia cmentarzy informujemy, że linia specjalna "CMENTARZ" w Blachowni nie będzie uruchomiona w dniach 01 i 02. listopada 2020r.

ODDZIAŁ GLIWICE CZASOWE ZAWIESZENIA KURSÓW PKS RACIBÓRZ

Informujemy, że od 1 listopada 2020r. do odwołania wprowadzamy zmiany w kursowaniu autobusów na linii: Racibórz – Gliwice – Katowice

Komunikacja na tej linii będzie wykonywana tylko od poniedziałku do soboty oprócz świąt.

Zmiany w kursowaniu dotyczą następujących kursów:

* Racibórz (odj.13:15) – Katowice (przyj.14:45) – nie kursuje w niedziele;

* Katowice (odj.15:00) – Racibórz (przyj.16:30) – nie kursuje w niedziele;

* Racibórz (odj.17:15) – Katowice (przyj.18:45) – nie kursuje w niedziele;

* Katowice (odj.18:50) – Racibórz (przyj.20:20) – nie kursuje w niedziele


ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA - ZAWIESZENIA KURSÓW SPOWODOWANE PANDEMIĄ COVID 19 OD DNIA 02 LISTOPADA 2020 R.

Z uwagi na rozszerzającą się pandemię COVID19 od dnia 02.11.2020 wprowadza się następujące ograniczenia w kursowaniu autobusów w oddziale Częstochowa:
Więcej
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA - LINIA SPECJALNA CMENTARZ

Wzorem lat ubiegłych w dniach: 31.10 i 01.11.2020 (sobota, niedziela) zostanie uruchomiona linia specjalna "cmentarz" która pojedzie trasą Cisie Pętla - Gać - Blachownia Cmentarz - Blachownia Osiedle Leśne - Blachownia UM - Blachownia Cmentarna - Blachownia Cmentarz - Ostrowy.

Rozkład jazdy w załączeniu.


Załącznik
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – ZAWIESZENIE NIEKTÓRYCH KURSÓW Z UWAGI NA PANDEMIĘ.

Z uwagi na nasilającą się pandemię oraz przejście szkół średnich w strefie czerwonej na zdalne nauczanie zostają wprowadzone następujące ograniczenia w funkcjonowaniu komunikacji:

Od dnia 21.10.2020 (środa) nie będzie realizowany do odwołania kurs 15.20 Cz-wa – Konopiska – Aleksandria (podróżni proszeni są o skorzystanie z kursu jadącego o g. 15.40).

Od dnia 22.10.2020 (czwartek) nie będą realizowane do odwołania kursy:

6.35 Przystajń – Cz-wa – podróżni proszeni są o skorzystanie z kursów o g. 6.20 lub 6.40 Przystajń – Cz-wa,

7.10 Cz-wa – Truskolasy – podróżni proszeni są o skorzystanie z kursu o g. 7.35 Cz-wa – Przystajń,

7.54 Truskolasy – Cz-wa – podróżni proszeni są o skorzystanie z kursu o g. 7.49 Truskolasy – Cz-wa,

15.40 Cz-wa – Przystajń – podróżni proszeni są o skorzystanie z kursu o g. 15.15 lub 16.20 Cz-wa – Przystajń.

Wszystkie inne kursy z oznaczeniami S – kursują bez zmian.

Za ewentualne niedogodności przepraszamy.


ODDZIAŁ KĘDZIERZYN KOŹLE - ZMIANY W KOMUNIKACJI SPOWODOWANE PANDEMIĄ COVID19

Na wniosek Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie Koźlu od 20 października 2020 roku z powodu pandemii Covid19 zostanie zawieszona część kursów z oznaczeniem S.
W załączeniu prezentujemy kursy które będą obsługiwane.
Bliższe informacje o bieżącym kursowaniu autobusów w oddziale Kędzierzyn Koźle pod nr tel. 694 – 422 – 802.

Załącznik
Szanowni Podróżni.

Od dnia 19 października 2020 roku (poniedziałek) na wniosek podróżnych wprowadza się następujące zmiany w rozkładzie jazdy kierunek Wręczyca, Przystajń, Kłobuck:
Więcej
ODDZIAŁ KĘDZIERZYN KOŹLE – NOWE LINIE AUTOBUSOWE: KĘDZIERZYN KOŹLE – GŁUBCZYCE, ORAZ KĘDZIERZYN KOŹLE – BRANICE (OD DNIA 14 WRZEŚNIA 2020r.)

Informujemy P.T. Podróżnych, że z dniem 14 września 2020 roku (poniedziałek) GTVBUS Sp. z o.o. uruchamia nowe linie autobusowe w oddziale Kędzierzyn Koźle:

  • Kędzierzyn Koźle – Reńska Wieś – Pawłowiczki – Ucieszków – GŁUBCZYCE – Włodzienin – Dzbańce – BRANICE.
  • Kędzierzyn Koźle – Reńska Wieś – Pawłowiczki – Ucieszków – Grudynia – Jakubowice – Milice – Lisięcice – Zawiszyce – GŁUBCZYCE.

 

Odjazdy z Kędzierzyna Koźla Dworzec Autobusowy do GŁUBCZYC o godzinie: 9.15, 11.50, 15.45 (kurs ten jest skomunikowany z autobusem ze Sławięcic Szkoły),

Odjazd z Kędzierzyna Koźla Dworzec Autobusowy do BRANIC: 9.15.

Odjazdy z Głubczyc Dworzec Autobusowy do KĘDZIERZYNA KOŹLA o godzinie: 6.00(w ferie i wakacje), 6.15 (kursuje w dni nauki szkolnej, kurs ten w Kędzierzynie Koźlu skomunikowany z autobusami do szkół w Azotach i Sławięcicach), 12.30, 13.20.

Odjazd z Branic do KĘDZIERZYNA KOŹLA p. Głubczyce: 11.50

 

Bliższe informacje o nowych połączeniach pod numerem telefonu + 694 – 422 – 802

 

Rozkłady jazdy z każdego przystanku po trasie znajdują się

na stronie https://gliwice.gtvbus.pl/

(w zakładce oddział Kędzierzyn Koźle)

Autobusy kursować będą w dni robocze od poniedziałku do piątku (także w okresie ferii i wakacji szkolnych)

 


ODDZIAŁ GLIWICE - INDUSTRIADA 2020

26 września 2020 r. (sobota) odbędzie się Industriada –Święto Szlaku Zabytków Techniki. Chcemy w tym roku dołożyć swoją cegiełkę do tego wspaniałego wydarzenia.
Wspólnie z Zabytkową Stacją Kolejki Wąskotorowej w Rudach przygotowaliśmy kursy naszym Jelczem 120M na trasie GLIWICE – RUDY WĄSKOTOROWE.
Zawieziemy Was wprost spod samego dworca PKP w Gliwicach pod samą kolejkę wąskotorową w Rudach Raciborskich. Autobus będzie skomunikowany obustronnie z pociągami Kolei Śląskich w Gliwicach. Oczywiście na miejscu również dojedziemy tak abyście mogli pojechać pociągiem kolejki wąskotorowej. Trzy kursy będą przez Sośnicowice i jeden przez Knurów.
Przypominamy też, że naszymi autobusami możecie dojechać również w weekendy z Gliwic do Pławniowic. Tam możecie zwiedzić piękny Pałac w Pławniowicach oraz przejść się nad jezioro.
Do zobaczenia na pokładzie!

Więcej
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – LINIOWE ROZKŁADY JAZDY KIERUNEK WRĘCZYCA, PRZYSTAJŃ, KŁOBUCK, MALICE WAŻNE OD DNIA 01 WRZEŚNIA 2020

W załączeniu prezentujemy liniowe rozkłady jazdy dla linii:

Cz-wa - Szarlejka - Kalej - Wręczyca Wielka - Golce - Truskolasy - Kawki - Praszczyki - Panki - Przystajń,

Cz-wa - Nowa Gorzelnia - Wydra - Wręczyca Wielka  - Golce - Truskolasy - Kawki - Praszczyki - Panki - Przystajń,

Cz-wa - Szarlejka - Kalej - Wręczyca Wielka - linia gminna 154 Długi Kąt - Borowe - Bieżeń - Czarna Wieś - Węglowice - Bór Zapilski - Nowiny - Kuleje - Brzezinki - Zamłynie - Truskolasy - Hutka,

Kłobuck - Grodzisko - linia gminna 155 Wręczyca Mała - Wręczyca Wielka - Borowe - Bieżeń - Puszczew - Jezioro,

Stany - Ługi Radły - Przystajń - Panki - Praszczyki - Kawki - Truskolasy - Golce - Wręczyca Wielka - Wręczyca Mała - Grodzisko - Kłobuck,

Kłobuck - Hutka - Truskolasy - (Przystajń),

linia Węglowice - Puszczew - Cisie - Blachownia zostanie dodana wkrótce.

Rozkład obowiązuje od dnia 01 września 2020 roku (wtorek).


Więcej
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – ZMIANY W ROZKŁADZIE JAZDY AUTOBUSÓW OD DNIA 01 WRZEŚNIA 2020 ROKU NA LINIACH CZĘSTOCHOWA – PRZYSTAJŃ, 154 WRĘCZYCA – BOROWE – KULEJE – TRUSKOLASY – HUTKA ORAZ 155 JEZIORO – BOROWE – WRĘCZYCA – GRODZISKO – (KŁOBUCK).

Informujemy, że od dnia 01 września 2020 roku (wtorek) w celu wprowadzenia postulowanych przez podróżnych korekt w rozkładzie jazdy zostają wprowadzone następujące zmiany:

Więcej
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – NOWE LINIE KOMUNIKACYJNE OD DNIA 01 WRZEŚNIA 2020: STANY – PRZYSTAJŃ – TRUSKOLASY – WRĘCZYCA WIELKA – KŁOBUCK – (CZĘSTOCHOWA) ORAZ KŁOBUCK – HUTKA – TRUSKOLASY – PRZYSTAJŃ – (STANY)

Informujemy, że od dnia 01 września 2020 roku (wtorek) uruchamia się w dni nauki szkolnej linie:

Stany (6.20) – Górki (6.22) – Ługi Radły (6.30) – Bór Zajaciński (6.34)   – Wrzosy (6.35) – Brzeziny (6.37) – Przystajń (6.40) – Panki (6.47) – Praszczyki (6.50) –Kawki (6.52) –  Truskolasy (6.55) – Golce (7.00) – Wręczyca  Wielka 3 Maja Centrum (7.10) – Grodzisko (7.15) – Kłobuck Rynek – Kłobuck Zagórze.

oraz

Hutka Główna (WTZ o. 7.40) – Kłobuck Zagórze p. 7.55

Linie te umożliwią dogodny i bezpośredni dojazd oraz powrót młodzieży z w/w miejscowości do Kłobuckich szkół średnich.

Więcej
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA - WRĘCZYCA WIELKA - UKŁAD STANOWISK ODJAZDOWYCH Z PRZYSTANKU 3 MAJA CENTRUM.

W załączeniu przedstawiamy schemat układu stanowisk odjazdowych autobusów z przystanku Wręczyca 3 Maja Centrum obowiązujący od 17 sierpnia 2020 roku w kierunkach: Przystajń, Częstochowa, Kłobuck, Blachownia, Borowe.

Schemat
ORGANIZACJA RUCHU
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA - GMINA BLACHOWNIA

W związku z uruchomieniem kursów pomiędzy Blachownią, a gminą Wręczyca Wielka od dnia 17 sierpnia 2020 roku nieznacznej modyfikacji ulega rozkład jazdy linii gminnych 161, 162 według załączonych zmian.

Zmiany
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA - GMINA WRĘCZYCA WIELKA, PRZYSTAJŃ, BLACHOWNIA

W związku z podpisaniem z gminą Wręczyca Wielka umowy na świadczenie transportu publicznego informujemy, że z dniem 17 sierpnia 2020 roku nastąpią istotne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji na liniach:

Częstochowa - Wręczyca - Truskolasy - Przystajń - nowy rozkład jazdy, zostają uruchomione kursy w sobotę i niedzielę.

Uruchamia się dodatkowe kursy do Wręczycy przez: Szarlejkę - Kalej.

Ponadto wydłuża się niektóre kursy linii 161 o odcinek Cisie - Puszczew - Węglowice, oraz na linii 162 o odcinek Malice - Wręczyca Wielka. Dzięki temu gmina Blachownia i Wręczyca uzyskają bezpośrednie połączenia autobusowe.

Powstają dwie nowe linie gminne:

154 Hutka - Truskolasy - Zamłynie - Brzezinki - Kuleje - Nowiny - Bór Zapilski - Węglowice - Czarna Wieś - Bieżeń - Borowe - Długi Kąt - WRĘCZYCA WIELKA 3 MAJA CENTRUM (linia gminna), która dalej będzie przechodziła w linię komercyjną do Częstochowy PKP przez: Kalej - Szarlejka.

155 Jezioro - Puszczew - Bieżeń - Borowe - WRĘCZYCA WIELKA 3 MAJA - Wręczyca Mała - GRODZISKO (linia gminna), która dalej będzie przechodziła w linię komercyjną do KŁOBUCKA.

Wszystkie informacje dotyczące organizacji komunikacji oraz schemat połączeń znajdą Państwo w załączonych komunikatach.

Ogłoszenie
Schemat

WSZYSTKIE ODDZIAŁY - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

W związku ze zbliżającą się uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (15.08.2020) przedstawiamy harmonogram kursowania autobusów w naszych oddziałach: 

Gliwice w dniu 15.08.2020 - kursujemy jak w niedziele i święta,

Częstochowa w dniu 15.08.2020 - kursujemy jak w niedziele i święta,    

Kędzierzyn-Koźle w dniu 15.08.2020 - nie kursujemy


ODDZIAŁ KĘDZIERZYN KOŹLE – OD DNIA 10 SIERPNIA 2020 ROKU RUSZA NOWA LINIA AUTOBUSOWA: KĘDZIERZYN KOŹLE – TWARDWA – BIEDRZYCHOWICE – GŁOGÓWEK.

Informujemy P.T. Podróżnych, że z dniem 10 sierpnia 2020 roku (poniedziałek) GTVBUS Sp. z o.o. uruchamia nową linię przyśpieszoną Głogówek – Stare Kotkowice – Biedrzychowice – Zwiastowice – Twardawa – Kędzierzyn Koźle. Autobusy kursować będą w dni robocze od poniedziałku do piątku (także w okresie ferii i wakacji szkolnych).

Odjazdy z Głogówka do Kędzierzyna Koźla: 6.45, 10.10, 13.25, 15.00

Odjazdy z Kędzierzyna Koźla DA do Głogówka: 9.30, 12.50, 14.15, 15.30

Czas przejazdu 35 minut.

Oferujemy najtańsze ceny biletów i punktualność.

Ponadto w dni nauki szkolnej młodzież dojeżdżająca do szkół średnich w Azotach i Sławięcicach na dworcu autobusowym w Koźlu ma bezpośrednie skomunikowanie z naszym autobusem w tych kierunkach.

Równocześnie przypominamy o już istniejących kursach z Kędzierzyna do Głogówka przez Wróblin o g. 8.55 i 11.00. Z Głogówka do Kędzierzyna przez Wróblin o g. 5.10, 9.45 i 11.50.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NOWYCH POŁĄCZEŃ.


ODDZIAŁ GLIWICE – ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU AUTOBUSÓW W DNIU 06 SIERPNIA 2020 ROKU W ZWIĄZKU Z WYŚCIGIEM KOLARSKIM TOUR DE POLOGNE KTÓREGO TRASA PRZEBIEGA NA TERENIE GMINY RUDZINIEC

W związku z wyścigiem kolarskim Tour de Pologne informujemy, że w dniu       06 sierpnia 2020 (czwartek) roku w godzinach popołudniowo-wieczornych komunikacja autobusowa GTVBUS na terenie gminy Rudziniec będzie funkcjonowała według następującego porządku:
Więcej
ODDZIAŁ GLIWICE - CZASOWE ZAWIESZENIA KURSÓW

Informujemy, że w dniach od 25 lipca do 08 sierpnia 2020 roku nie będą w dni robocze wykonywane następujące kursy:

12:50 Pyskowice-Gliwice
19:13 Toszek-Słupsko
20:28 Słupsko-Toszek
20:40 Toszek-Gliwice
22:34 Gliwice-Bycina
oraz w soboty
6:34 Gliwice-Pyskowice

ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – LINIA CZĘSTOCHOWA – PRZYSTAJŃ „ODMRAŻANIE” KOLEJNYCH KURSÓW.

Informujemy, że od dnia 06 lipca 2020 roku (poniedziałek) zostaną „odmrożone” kolejne kursy na linii Częstochowa – Wręczyca – Panki – Przystajń.

W dni robocze:

Z Przystajni do Częstochowy zostanie dodatkowo przywrócony kurs o g. 8.30.

Z Częstochowy do Przystajni zostaje dodatkowo przywrócony kurs o g. 20.50.


Więcej
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – GMINA BLACHOWNIA – ZMIANY W FUNCJONOWANIU KOMUNIKACJI OD DNIA 06 LIPCA 2020 ROKU

Informujemy, że od dnia 06 lipca 2020 roku (poniedziałek) nastąpią zmiany w komunikacji autobusowej na terenie gminy Blachownia

Więcej
ODDZIAŁ KĘDZIERZYN KOŹLE – ZMIANY W KURSOWANIU AUTOBUSÓW OD DNIA 01 LIPCA 2020R

GTVBUS Polska Sp. z o.o. informuje, że od dnia 01 lipca 2020 roku wprowadza następujące zmiany w rozkładzie jazdy autobusów w oddziale Kędzierzyn Koźle:
  • Kurs 5.10D Dobieszów Skrzyżowanie – Kędzierzyn Koźle rozpocznie trasę od przystanku Pawłowiczki              o g. 5.20D;
  • Kurs 16.45S Kędzierzyn Koźle – Dobieszów Skrzyżowanie – zawieszony;
  • Kurs 15.10Dm Kędzierzyn Koźle – Pokrzywnica – Rozkochów – zmiana oznaczenia z D na S (kursuje tylko w dni nauki szkolnej).

RÓWNOCZENIE INFORMUJEMY, ŻE W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZOSTANIE UTWORZONA NOWA PRZYŚPIESZONA LINIA: KĘDZIERZYN KOŹLE – TWARDAWA – GŁOGÓWEK – szczegóły wkrótce.


ODDZIAŁ GLIWICE, CZĘSTOCHOWA, KĘDZIERZYN KOŹLE – WAKACJE LETNIE 2020.

Informujemy, że od poniedziałku 29 czerwca 2020 roku obowiązywać będzie w komunikacji lokalnej GTV BUS oraz w sieci PKS Racibórz wakacyjny rozkład jazdy (nie będą realizowane rozkłady jazdy z oznaczeniem "S", dodatkowo realizowane będą kursy z oznaczeniem „H” lub „F”). Nauczycielom i uczniom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Więcej
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA - WAŻNY KOMUNIKAT GMINY PRZYSTAJŃ, PANKI, WRĘCZYCA WIELKA, KONOPISKA, BLACHOWNIA

Miło nam poinformować, że Spółka GTV BUS przygotowuje ofertę dowozu i odwozu (na III zmiany) do zakładów TRW przy ul. Rolniczej i al. Legionów w Częstochowie. Aby dopasować rozkład jazdy dla Państwa potrzeb prosimy o informacje zwrotne o ewentualnym zainteresowaniu ze strony mieszkańców powyższych gmin, którzy pracują w zakładach na w/w terenie. Prosimy wszystkie zainteresowane osoby o maila na adres slask@gtvbus.pl lub napisanie wiadomości prywatnej na Facebooku komunikacja lokalna GTV BUS.

ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA - GMINA KONOPISKA INFORMACJA O "ODMROŻENIU" KOLEJNYCH KURSÓW.

Informujemy, P.T. Podróżnych, że od dnia 17 czerwca 2020 r. (środa) w dni robocze kurs 4.40 Hutki-Wygoda (dotychczas w czasie pandemii w Wygodzie następowała przesiadka na autobus 101 z Aleksandrii do Częstochowy) będzie kursował do Częstochowy bez przesiadki w Wygodzie.

ODDZIAŁ GLIWICE, CZĘSTOCHOWA, KĘDZIERZYN KOŹLE - BOŻE CIAŁO (11.06.2020) oraz PIĄTEK PO BOŻYM CIELE.

Informujemy, że w uroczystość BOŻEGO CIAŁA (11.06.2020 czwartek) autobusy komunikacji lokalnej GTV BUS oddział Gliwice i Częstochowa kursują jak w niedziele. Autobusy w oddziale Kędzierzyn Koźle w tym dniu nie kursują.

Natomiast w piątek 12 czerwca 2020 roku autobusy w oddziale Gliwice i Częstochowa będą kursować jak w soboty. Natomiast w oddziale Kędzierzyn Koźle autobusy w tym dniu kursują jak w dni robocze w ferie i wakacje (bez kursów z oznaczeniem S).

ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – LINIA: CZĘSTOCHOWA – WRĘCZYCA – PANKI - PRZYSTAJŃ URUCHOMIENIE DODATKOWYCH KURSÓW OD DNIA – 04.06.2020R.

W związku z „odmrażaniem” kolejnych dziedzin gospodarki przez Rząd R.P. informujemy, że z dniem 04 czerwca 2020 roku (czwartek) wzbogacamy naszą ofertę przewozową na linii obsługiwanej przez GTV BUS oddział Częstochowa w relacji: Częstochowa - Wręczyca Wielka - Panki - Przystajń. Więcej szczegółów

ODDZIAŁ GLIWICE - URUCHOMIENIE DODATKOWYCH KURSÓW OD DNIA 01.06.2020 ROKU.

Informujemy P.T. Szanownych Podróżnych, że od dnia 01 czerwca 2020 roku (poniedziałek) autobusy komunikacji lokalnej oddział Gliwice kursować będą jak w dni robocze w dni nauki szkolnej. Realizowane będą wszystkie kursy z oznaczeniem D oraz S.